TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

KUŞADASI YILBAŞI PROGRAMLARI

Kuşadası, Aydın ilinin turistik açıdan gözbebeği olan ilidir. Her geçen sene yerli ve yabancı olmak üzere turist sayısını arttıran, seneler geçtikçe zincir otel sayılarını ve kalitelerini arttırarak turizm sektöründe önde gelen bölgelerden biri haline getirilmektedir.

Kuşadası yaz sezonunu bitirdikten sonra yılbaşı tatili ve yılbaşı turlarıyla tekrar hareketlenmektedir. Genel de Kuşadası’nda yılbaşı programları bölgenin her şey dâhil ve yarım pansiyon olarak hizmet veren tesislerin zengin menü, farklı alternatifleri ve eşsiz programları ile misafirlerin keyifli bir gün geçirmesi için kusursuz bir şekilde hizmet vermek adına hazırlanılmaktadır. Kuşadası\'ndaki 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller ile tatil köyleri, yılbaşı tatili için son hazırlıklarını da tamamlayarak, yılbaşını beklemeye başlamaktadırlar. Kuşadası yılbaşı programları, Charisma, Alkoçlar Adakule, Fantasia, Onura, Pine Bay, Sürmeli Efes gibi 5 yıldızlı otellerde tatil süresince ekstra programlar hazırlamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda zengin programlarla da Kuşadası Belediyesi halkının keyifli ve bir o kadar da dolu dolu vakit geçirmesini sağlamaktadır. Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen Dostluk Meydanı\'nda gerçekleşen yılbaşı şenliğin de geçtiğimiz seneler de ünlü sanatçılar sahne almıştır. Kış sezonu ile yeniden hareketlenen Barlar Sokağı, Kaleiçi ve sahil bandı üzerindeki eğlence yerleri de, yılbaşı tatili boyunca yerli turistler için çeşitli etkinlikler gerçekleştirerek, yerli turistlerin ilgisini çekmektedir.

Eşsiz bir doğa ve mükemmel bir deniz manzarası ile misafirlerini ağırlamak isteyen Kuşadası’nda yılbaşı geçirmek isteyen misafirler araştırmalarına yılbaşına yakın tarihlerde başlayarak unutulmaz bir yılbaşı geçirebilmektedir. Her geçen sene daha da fazla sayıda kişiyi ağırlayan bu tatil beldesi, ziyaretçilerinin oldukça mutlu bir şekilde evlerine dönmelerini sağlamaktadır. Böylelikle kişiler hayatlarının en güzel vakitlerini ve yılbaşı gecesini bu beldede yaşayabilme imkânına sahip olabilmektedir.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız